Zimná liga 2019/2020

Zimná liga 2019/2020

Zimná liga 2019/2020

Milí tenisti...

aj tento rok v Lieskovskom tenisovom klube prebieha zimná tenisová liga pod názvom

TECNIFIBRE ZIMNÁ LIGA 2019/2020

 tecnifibre

 

Výsledky SKUPINA A:

Tím K4 Slatina  The Aces Osýpky Tony    Poradie
K4  x  4/0 (4b)  2/2 (2 b)  3/1 (3b)  4/0 (4b)  13 b   1.
Slatina 0/4            x  2/2 (2b)  4/0 (4b)  4/0 (4b)  10 b   2.
The Aces  2/2 (2b)  2/2 (2b)  x  0/4  4/0 (4b)  8 b     4.
Osýpky  1/3 (1b)  0/4  4/0 (4b)  x  4/0 (4b)  9 b     3.
Tony  0/4  0/4   0/4   0/4  x  0 b     5.
 
1. kolo     SLATINA - K4
                 Smutný - Lenč   5/9
                 Ostrihoň - Kollár   5/9
štvorhra:  Smutný / Ostrihoň - Guriš / Kollár  6/7  4/6

 

2.kolo       OSÝPKY - THE ACES
                 Perháčová - Hrušovský   9/0
                 Čierny - Kováč   9/3 
štvorhra:  Peháčovci - Hrušovský / Kováč   6/7  6/4  10/5

 

3.kolo        SLATINA - THE ACES
                  Smutný - Kováč   5/9
                  Ostrihoň - Hrušovský  8/9
štvorhra:   Smutný/Paška - Kováč, Hrušovský   6/2  7/5

 

4.kolo        TONY - OSÝPKY 
                  Litrich ml. - Kozák    3/9
                  Litrich st. - Čierny    1/9
štvorhra:   Litrich ml./Litrich st. - Kozák/Čierny   0/6  2/6

 

5.kolo        THE ACES - K4 
                  Kováč - Lenč   4/9
                  Hrušovský - Guriš     8/9
štvorhra:   Kováč / Hrušovský - Guriš / Lenč    4/6   6/4   10/8

 

6.kolo        THE ACES - TONY
                  Kováč - Litrich ml. 9/5
                  Gonda - Litrich st.  9/4
štvorhra:   Kováč / Gonda - Litrich ml. / Litrich st.   6/0    6/2  

 

7.kolo        K4 - OSÝPKY 
                  Kollár - Čierny    8/9
                  Guriš - Kostolány   9/6
štvorhra:  Kollár / Guriš - Čierny - Kostolány    6/2  6/4

 

8.kolo       SLATINA - TONY 
                 Smutný - Litrich ml. 9/1
                 Paška - Litrich st. 9/3 
štvorhra:  Smutný / Paška - Litrich ml. / Litrich st.     6/3   6/1

 

9. kolo      SLATINA - OSÝPKY
                 Smutný - Čierny 9/6
                 Ostrihoň - Kostolány 9/8
štvorhra:  Paška / Smutný - Čierny / Kostolány    7/5   7/5

 

10.kolo     K4 - TONY
                 Kollár - Litrich ml.    9/1
                 Guriš - Litrich st.    9/7
štvorhra:  Kollár / Guriš - Litrich ml. / Litrich st.  6/3   7/5

 

Výsledky SKUPINA B:

Tím                Ničomníci    Glóbus          Detva             AJ TY PI         StoreInvent Poradie       
Ničomníci  x  3/2 (3b)  3/1 (3b)  4/0 (4b)  4/0 (4b)  14 b       1.
Glóbus  2/3 (2b)  1/3 (1b)  4/0 (4b)  3/1 (3b)  10 b       3.
Detva  1/3 (1b)  3/1 (3b)  x  4/0 (4b)  4/0 (4b)  12b        2.
AJ TY PI  0/4  0/4   0/4  x  0/4  0 b         5.
StoreInvent  0/4  1/3 (1b)  0/4   4/0 (4b)  x  5 b         4.

 

 1. kolo       DETVA - STOREINVENT
                   Kucbel - Bartalský  3/9
                   Kollár - Valovčan  1/9
štvorhra:    Kucbel / Kollár  - Bartalský / Valovčan    0/6    1/6

 

2.kolo         Glóbus - AJ TY PI
                   Beskydiar - Segeč   9/1
                   Roziak - Sedláček   9/3
štvorhra:    Beskydiar / Roziak - Segeč / Sedláček    6/1     6/2

 

3.kolo         STOREINVENT - AJ TY PI
                   Bartalský - Sedláček   9/2
                   Valovčan - Segeč   9/1
štvorhra:    Bartalský / Valovčan - Sedláček / Segeč    6/4    6/2

 

4.kolo        GLOBUS - STOREINVENT 
                  Beskydiar - Valovčan   5/9
                  Roziak - Bartalský  9/2
štvorhra:   Beskydiar / Roziak - Valovčan / Bartalský   6/0   7/5

 

5. kolo      NIČOMNÍCI - STOREINVENT 
                  Čermák - Valovčan   9/7
                  Antoška - Bartalský   9/7
štvorhra:   Čermák / Antoška - Valovčan / Bartalský    6/2   6/1

 

6.kolo       DETVA - GLÓBUS 
                 Kucbeľ - Roziak 3/9
                 Škopík - Beskydiar 9/1
štvorhra:  Kucbeľ / Škopík - Roziak / Beskydiar     6/4    6/4  

 

7.kolo       GLÓBUS - NIČOMNÍCI
                 Roziak - Čermák   9/8
                 Beskydiar - Antoška    7/9 
štvorhra:  Roziak / Beskydiar - Čermák / Antoška    6/7     6/2    8/10 

 

8.kolo       DETVA - AJ TY PI 
                 Ciglan - Segeč 9/2
                 Moravík - Sedláček 9/2
štvorhra:  Ciglan / Moravík - Segeč / Sedláček   6/2   6/2

 

9.kolo       NIČOMNÍCI - DETVA 
                 Čermák - Kucbeľ      9/7
                 Antoška - Škopík    6/9
štvorhra:  Čermák / Antoška - Kucbeľ / Škopík      7/5   6/4

 

10.kolo     NIČOMNÍCI - AJ TY PI 
                 Čermák - Sedláček      9/3
                 Antoška - Segeč      9/2
štvorhra:  Čermák / Antoška - Kucbeľ / Škopík    6/1   6/3

 

2.časť

TECNIFIBRE ZIMNÁ LIGA 2019/2020

 

Výsledky SKUPINA C:

Tím K4            Detva       Osýpky       StoreInvent Tony       Poradie
K4    1/3 (1b)  4/1 (4b)  4/1 (4b)    
Detva     3/1 (3b)              4/0 (4b)  
Osýpky  1/4 (1b)      4/0 (4b)    
StoreInvent  1/4 (1b)    0/4      
Tony    0/4       

 

1. kolo     K4 - DETVA
                Kollár - Kucbeľ     9/1
                Guriš - Škopík     1/9
štvorhra:  Kollár / Guriš - Kucbeľ / Škopík   6/7  6/7

 

2.kolo      Osýpky - StoreInvent 
                Kostolány - Bartalský      9/7
                Čierny - Valovčan    9/0
štvorhra: Kostolány / Čierny - Bartalský / Valovčan   6/4    6/4

 

3.kolo      K4 - Osýpky 
                Kollár - Čierny  9/6
                Guriš - Kostolány  9/5
štvorhra: Kollár / Guriš - Čierny / Kostolány  6/7  6/4  12/10

 

4.kolo       DETVA - TONY
                 Zorvan - Litrich st.   9/5
                 Škopík - Litrich ml.   9/2
štvorhra:  Zorvan / Škopík - Litrich st. / Litrich ml.     6/4   6/3

 

5.kolo      StoreInvent - K4
                Bartalský - Kollár   1/9
                Valovčan - Guriš   2/9
štvorhra: Bartalský / Valovčan - Kollár / Guriš    2/6  7/5  4/10
     

 

 VÝSLEDKY SKUPINA D:

Tím Ničomníci            Slatina            Glóbus             The Aces         AjTyPi              Poradie
Ničomníci    3/1 (3b)           
Slatina    1/3 (1b)        2/3 (2b)    
Glóbus            
The Aces    3/2 (3b)      4/0 (4b)  
AjTyPi        0/4  

 

1.kolo       THE ACES - AjTyPi
                 Kováč - Sedláček    9/2
                 Hrušovský - Segeč   9/0
štvorhra:  Kováč / Hrušovský - Sedláček / Segeč     6/1   6/2

 

2.kolo      THE ACES - SLATINA
                Kováč - Ostrihoň    9/2
                Hrušovský - Paška    1/9
štvorhra: Kováč / Hrušovský - Ostrihoň / Smutný    3/6   6/1   10/8
 
3.kolo      NIČOMNÍCI - SLATINA
                 Antoška - Paška   9/2
                 Čermak - Ostrihoň   8/9
štvorhra:  Antoška / Čermak - Paška / Ostrihoň  6/1  6/4

 

Táto stránka používa cookies. Viac info