Zimná klubová liga MAJSTRI, ŠAMPIÓNI 2019/2020

KLUBOVÁ LIGA MAJSTROV a ŠAMPIÓNOV- LIESKOVEC vs. BASELINE 2019

 
 

liga Majstrov:

       

 

 

1M. Zapletalová, Trebuľová, Vargová

LIESKOVEC

 

 

2M. Tarač, Vaco, Jankech

 

 

3M. Sloboda, Maruniak, Matula

BASELINE

 

 

4M. Penova, Brindza, Kladivík

 

 

5M. Borguľová, Čatovičová, Brindzová

 

 

6M .Gajdošová, Christoferzen, Petríková

 

 

 

1. Kolo v BASELINE 19.10.

2 .Kolo v Lieskovci 26.10

 

1M vs. 6M

 

1M vs. 2M

   

 

2M vs. 5M

 

3M vs. 5M

   

 

3M vs. 4M

 

4M vs. 6M

   

 

 

       

 

3.Kolo v Baseline 2.11

4.Kolo v Lieskovci 9.11.

5.Kolo v Lieskovci 17.11

1M vs. 3M

 

1M vs. 5M

 

3M vs. 6M

 

2M vs. 4M

 

2M vs. 3M

 

1M vs. 4M

 

5M vs. 6M

 

4M vs 5M

 

2M vs. 6M

 

 

liga Šampiónov:

       

. Weissová, Kamenská

LIESKOVEC

. Gibala, Lihocký, Žembery

.Kováčová, Vargová, Rodriguez

. Ondrášik, Takáč

BASELINE

.Slezáková, Bukvajová

.Zelinová, Žuffová

 

1. Kolo v BASELINE 19.10.

2 .Kolo v Lieskovci 26.10

 

 

1Š vs. 6Š

 

1Š vs. 2Š

   

 

2Š vs. 5Š

 

3Š vs. 5Š

   

 

3Š vs. 4Š

 

4Š vs. 6Š

   

 

 

       

 

3.Kolo v Baseline 2.11

4.Kolo v Lieskovci 9.11.

5.Kolo v Lieskovci 17.11

1Š vs. 3Š

 

1Š vs. 5Š

 

3Š vs. 6Š

 

2Š vs. 4Š

 

2Š vs. 3Š

 

1Š vs. 4Š

 

5Š vs. 6Š

 

4Š vs 5Š

 

2Š vs. 6Š

 

 

 1. kolo

BASELINE

 

 

 

 

 

 

 

 

čas/kurt

19.10.

kurt 1

kurt 2

kurt 3

trenér

10:00 - 11:00

sobota

tím 1M

tím 6M

tím 1M

tím 6M

tím 2M

tím 5M

Marek Novák

 

 

dvojhra

dvojhra

štvorhra

výsledok

6

1

6

1

6

2

11:00 - 12:00

sobota

tím 1M

tím 6M

tím 2M

tím 5M

tím 2M

tím 5M

 

 

štvorhra

dvojhra

dvojhra

výsledok

6

2

6

2

6

1

12:00 - 13:00

sobota

tím 3M

tím 4M

tím 3M

tím 4M

tím 1Š

tím 6Š

 

 

dvojhra

dvojhra

štvorhra

výsledok

6

3

6

2

6

3

13:00 - 14:00

sobota

tím 3M

tím 4M

tím 1Š

tím 6Š

tím 1Š

tím 6Š

 

 

štvorhra

dvojhra

dvojhra

výsledok

6

2

6

4

6

1

14:00 - 15:00

sobota

tím 2Š

tím 5š

tím 2Š

tím 5š

tím 3Š

tím 4Š

 

 

dvojhra

dvojhra

štvorhra

výsledok

7

5

6

2

1

6

15:00-16:00

sobota

tím 2Š

tím 5š

tím 3Š

tím 4Š

tím 3Š

tím 4Š

 

 

štvorhra

dvojhra

dvojhra

výsledok

7

5

0

6

1

6

 

 

2. kolo

LTC

 

 

 

 

 

 

čas/kurt

26.11.

kurt 1

kurt 2

trenér

9:00 - 10:00

sobota

tím 1M

tím 2M

tím 1M

tím 2M

 

Jana Tužinská

 
 

 

 

dvojhra

dvojhra

výsledok

5

7

3

6

10:00 - 11:00

sobota

tím 1M

tím 2M

tím 3M

tím 5M

 

 

štvorhra

štvorhra

výsledok

4

6

6

3

11:00 - 12:00

sobota

tím 3M

tím 5M

tím 3M

tím 5M

 

 

dvojhra

dvojhra

výsledok

6

3

6

2

12:00 - 13:00

sobota

tím 6M

tím 4M

tím 6M

tím 4M

 

 

dvojhra

dvojhra

výsledok

6

2

6

0

13:00 - 14:00

sobota

tím 6M

tím 4M

tím 2Š

tím 1š

 

 

štvorhra

štvohra

výsledok

3

6

3

6

14:00-15:00

sobota

tím 2Š

tím 1š

tím 2Š

tím 1Š

 

 

dvojhra

dvojhra

výsledok

2

6

0

6

15:00-16:00

sobota

tím 3Š

tím 5š

tím 3Š

tím 5Š

 

 

dvojhra

dvojhra

výsledok

1

6

6

4

16:00-17:00

sobota

tím 3Š

tím 5š

tím 4Š

tím 6Š

 

 

štvohra

štvohra

výsledok

4

6

6

1

17:00-18:00

sobota

tím 4Š

tím 6š

tím 4Š

tím 6Š

 

 

dvojhra

dvojhra

   

6

1

6

4

 

 

3. kolo 

LTC

 

 

 

 

 

 

čas/kurt

9.11.

kurt 1

kurt 2

trenér

9:00 - 10:00

sobota

tím 1Š

tím 5Š

tím 1Š

tím 5Š

 

Jana Tužinská

 
 

 

 

dvojhra

dvojhra

výsledok

6

0

6

1

10:00 - 11:00

sobota

tím 1Š

tím 5Š

tím 2Š

tím 3Š

 

 

štvorhra

štvorhra

výsledok

6

3

6

1

11:00 - 12:00

sobota

tím 2Š

tím 3Š

tím 2Š

tím 3Š

 

 

dvojhra

dvojhra

výsledok

6

4

5

7

12:00 - 13:00

sobota

tím 4Š

tím 5Š

tím 4Š

tím 5Š

 

 

dvojhra

dvojhra

výsledok

6

0

6

1

13:00 - 14:00

sobota

tím 4Š

tím 5Š

tím 1M

tím 5M

 

 

štvorhra

štvohra

výsledok

6

4

4

6

14:00-15:00

sobota

tím 1M

tím 5M

tím 1M

tím 5M

 

 

dvojhra

dvojhra

výsledok

5

5

6

0

15:00-16:00

sobota

tím 2M

tím 3M

tím 2M

tím 3M

 

 

dvojhra

dvojhra

výsledok

6

4

6

7

16:00-17:00

sobota

tím 2M

tím 3M

tím 4M

tím 5M

 

 

štvohra

štvohra

výsledok

6

3

3

6

17:00-18:00

sobota

tím 4M

tím 5M

tím 4M

tím 5M

 

 

dvojhra

dvojhra

   

2

6

6

1

 

 

 

LTC

 

 

 

 

 

 

4.kolo

čas/kurt

9.11.

kurt 1

kurt 2

trenér

 

9:00 - 10:00

sobota

tím 1Š

tím 5Š

tím 1Š

tím 5Š

 

Jana Tužinská

 
 
 

 

 

dvojhra

dvojhra

 

výsledok

6

0

6

1

 

10:00 - 11:00

sobota

tím 1Š

tím 5Š

tím 2Š

tím 3Š

 

 

 

štvorhra

štvorhra

 

výsledok

6

3

6

1

 

11:00 - 12:00

sobota

tím 2Š

tím 3Š

tím 2Š

tím 3Š

 

 

 

dvojhra

dvojhra

 

výsledok

6

4

5

7

 

12:00 - 13:00

sobota

tím 4Š

tím 5Š

tím 4Š

tím 5Š

 

 

 

dvojhra

dvojhra

 

výsledok

6

0

6

1

 

13:00 - 14:00

sobota

tím 4Š

tím 5Š

tím 1M

tím 5M

 

 

 

štvorhra

štvohra

 

výsledok

6

4

4

6

 

14:00-15:00

sobota

tím 1M

tím 5M

tím 1M

tím 5M

 

 

 

dvojhra

dvojhra

 

výsledok

5

5

6

0

 

15:00-16:00

sobota

tím 2M

tím 3M

tím 2M

tím 3M

 

 

 

dvojhra

dvojhra

 

výsledok

6

4

6

7

 

16:00-17:00

sobota

tím 2M

tím 3M

tím 4M

tím 5M

 

 

 

štvohra

štvohra

 

výsledok

6

3

3

6

 

17:00-18:00

sobota

tím 4M

tím 5M

tím 4M

tím 5M

 

 

 

dvojhra

dvojhra

     

2

6

6

1

 

 

 

LTC

 

 

 

 

 

 

5.kolo

čas/kurt

17.11.

kurt 1

kurt 2

trenér

 

9:00 - 10:00

sobota

tím 3Š

tím 6Š

tím 3Š

tím 6Š

 

Jana Tužinská

 
 
 

 

 

dvojhra

dvojhra

 

výsledok

3

6

2

6

 

10:00 - 11:00

sobota

tím 3Š

tím 6Š

tím 1Š

tím 4Š

 

 

 

štvorhra

štvorhra

 

výsledok

2

6

6

0

 

11:00 - 12:00

sobota

tím 1Š

tím 4Š

tím 1Š

tím 4Š

 

 

 

dvojhra

dvojhra

 

výsledok

7

5

6

2

 

12:00 - 13:00

sobota

tím 2Š

tím 6Š

tím 2Š

tím 6Š

 

 

 

dvojhra

dvojhra

 

výsledok

3

6

6

2

 

13:00 - 14:00

sobota

tím 2Š

tím 6Š

tím 3M

tím 6M

 

 

 

štvorhra

štvohra

 

výsledok

6

4

6

0

 

14:00-15:00

sobota

tím 3M

tím 6M

tím 3M

tím 6M

 

 

 

dvojhra

dvojhra

 

výsledok

6

1

6

0

 

15:00-16:00

sobota

tím 1M

tím 4M

tím 1M

tím 4M

 

 

 

dvojhra

dvojhra

 

výsledok

6

0

6

4

 

16:00-17:00

sobota

tím 1M

tím 4M

tím 2M

tím 6M

 

 

 

štvohra

štvohra

 

výsledok

6

4

6

0

 

17:00-18:00

sobota

tím 2M

tím 6M

tím 2M

tím 6M

 

 

 

dvojhra

dvojhra

     

6

0

6

0

 

Táto stránka používa cookies. Viac info