Tabory

Leto 2024

LTC aj tento rok pripravuje pre Vaše deti leto plné športu.tabor

Deti si počas denného kempu majú možnosť vyskúšať rôzne športy:

  • mini futbal
  • tenis
  • bedminton
  • plážový volejbal
  • rôzne zábavné hry

Pripravení sú animátori, kondiční a tenisoví a volejbaloví tréneri.

Zabezpečená je strava 3x denne aj pitný režim.


Nenechajte svoje deti sedieť doma,
radšej nech si prídu zašportovať!!! 
Pre prihlásenia do tábora, prosíme vyplniť formulár nižšie.

Prihláška do tábora

Turnus: *

Súhlas *1: *

Súhlas *2: *

Súhlas *3: *

Kontrolný kód

i

*1 Ja zákonný zástupca, týmto potvrdzujem, že som prihlášku vypísal a jej odoslaním dávam súhlas na spracovanie osobných údajov V zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) a ustanovení čl. 7 Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) č. 2016/679 z 27.04.2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (ďalej len Nariadenie EÚ) a v zmysle Zákona č. 18/2018 o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním všetkých uvedených osobných údajov za účelom evidencie na LTC 2024. 

*2 Súhlasím s vytvorením a spracovaním obrazových, zvukových materiálov, na ktorých bude účastník uvedený v tejto prihláške, výlučne len na propagačné účely Klubu LTC a Športového areálu Hájik (web, FB, IG, plagáty a pod.). Súhlas plynie aj po ukončení platnosti prihlášky na dobu neurčitú. Súhlas je možné písomne odvolať a vzťahuje sa len na všetky v budúcnosti uverejnené obrazové a zvukové materiály. Odvolaním súhlasu nebudú zmazané a zničené už uverejnené obrazové a zvukové materiály (printová podoba). 

*3  Záväzne prihlasujem účastníka s povinnosťou platby a súhlasím s uvedenými podmienkami, s ktorými som bol oboznámený v „Informačnom tlačive" (príloha č. 1:https://www.tenislieskovec.sk/aktivity/tabory/informacie-k-taboruf), riadne som si ich prečítal a porozumel im.

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti