O klube

Lieskovský tenisový klub - LTC

Lieskovský tenisový klub - LTC

Ciele a filozofia klubu
LIESKOVSKÝ TENISOVÝ KLUB – LTC, športový rodinný podnik a hrdý reprezentant obce Lieskovec a Banskobystrického regiónu, bol založený v roku 2008. Klub, ktorého cieľom je vychovať závodných hráčov popredných umiestnení v rebríčku a budovať vzťah k športu všetkých vekových kategórií, sa momentálne nachádza na 7.mieste z 250-tich klubov Slovenskej republiky. Slovenským tenisovým zväzom (STZ) mu bol pridelený štatút TSM (Tréningové stredisko mládeže). Aktuálne má klub 150 členov, z toho 6 mládežníckych reprezentantov SR. Klub sa každoročne zúčastňuje Majstrovstiev Slovenskej republiky družstiev. Príjemné prostredie športového areálu klubu v prírode umožňuje usporiadanie aj rôznych športových akcií, firemných hier, detských táborov či športovo-hudobných festivalov.

Najvyššie hodnoty klubu:
- Výchova závodných hráčov/hráčiek, budovanie vzťahu k športu
- Kvalita, výchova, organizácia
- Kolegialita, súdržnosť
- Maximalizmus – maximálne ciele, nasadenie, snaha a úsilie

Ciele klubu:
- Vytvoriť čo najlepšie podmienky na výchovu hráčov všetkých vekových kategórii
- Atakovať najvyššie priečky klubových súťaží družstiev a takisto vychovať hráčov popredných umiestnení v rebríčku jednotlivcov
- Vychovať hráčov pre reprezentáciu SR

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti